Biblioteka Legimi

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

Od 1 lipca 2022 roku nasza biblioteka umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ebooków oraz audiobooków w serwisie Legimi, oferującym przede wszystkim bogaty wybór beletrystyki (kilkadziesiąt tysięcy tytułów). Oferta uzupełniana jest na bieżąco nowościami wydawniczymi. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych, w tym na czytnikach Kindle, PocketBook, InkBook, Onyx.

Aby otrzymać dostęp do Legimi wykonaj następujące kroki:

- pobierz kod w swojej bibliotece lub mailowo, pisząc na adres czytelnia@mbp.tychy.pl i podaj swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej (musisz być jej zarejestrowanym czytelnikiem)

- wejdź na stronę www.legimi.pl/bs_katowice/

- wprowadź otrzymany kod

- załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, jeśli już je posiadasz

- czytaj bez ograniczeń przez 30 dni od momentu aktywacji kodu!

Czytelnicy, którzy chcą korzystać z Legimi na komputerze mogą skorzystać z aplikacji: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/legimi-ebooki-bez-limitow/9wzdncrdcngl?activetab=pivot:regionofsystemrequirementstab - tam też niezbędne informacje techniczne.

Po wygaśnięciu dostępu czytelnicy mogą pobrać  w swojej bibliotece następny miesięczny kod. W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów. Kto pierwszy ten lepszy!

 

info: 32 438 04 70

godziny otwarcia Czytelni Biblioteki Głównej: >>>>>