Biblioteka Legimi

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 "Książki online dla każdego". Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.

Biblioteka LEGIMI

Od 2 sierpnia 2021 roku nasza biblioteka umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ebooków w serwisie Legimi, oferującym przede wszystkim bogaty wybór beletrystyki (kilkadziesiąt tysięcy tytułów). Oferta uzupełniana jest na bieżąco nowościami wydawniczymi. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez aplikację mobilną, w tym na wybranych czytnikach (nie jest dostępna na Kindle).

 

Dostęp uzyskano w ramach zadania "Książki online dla każdego". Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.

Aby otrzymać dostęp do Legimi wykonaj następujące kroki:

- pobierz kod w swojej bibliotece lub mailowo, pisząc na adres: czytelnia@mbp.tychy.pl i podaj swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej (musisz być jej zarejestrowanym czytelnikiem)

- wejdź na stronę legimi.pl/bs_katowice/

- wprowadź otrzymany kod

- załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, jeśli już je posiadasz

- pobierz bezpłatną aplikację Legimi dostępną na Android, iOS lub wybrane e-czytniki dostępną na stronie www.legimi.pl/pobierz-legimi/

- czytaj bez ograniczeń przez 30 dni od momentu aktywacji kodu!

 

Po wygaśnięciu dostępu możesz pobrać w swojej bibliotece następny miesięczny kod. W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów. Kto pierwszy ten lepszy!

 

info: 32 438 04 70

godziny otwarcia Czytelni Biblioteki Głównej: >>>>>