Czytanki na 5!
Cudownie jest mieć prawdziwych przyjaciół
„Gdy coś sobie nucisz lub idziesz gdzieś sobie, cokolwiek porabiasz – ja jestem przy tobie! Cudownie jest mieć prawdziwych przyjaciół, którzy zawsze są, gdy tego potrzebujesz, na dobre i na gorsze…” Zaproszone do biblioteki przedszkolaki z grupy Pszczółki doskonale o tym wiedziały i chętnie podzieliły się z nami opowieściami o swych przyjaciołach z przedszkola, z podwórka a także o swoich zwierzaczkach, które czasami też pomagają przetrwać wszelkie trudności. Książeczka pt. „Jestem przy tobie”, którą z Pszczółkami czytaliśmy podczas spotkania oraz wspaniała laurka i kwiatuszek wręczony przez przedszkolaków pokazały, jak piękną przyjaźń można stworzyć z książką, biblioteką oraz bibliotekarkami.
























